Išrinkti konkurso „Lietuvos metų gaminys 2013“ ir „Sėkmingai dirbanti įmonė 2013 m.“ laureatai

Gruodžio 20 d. Kasmetiniame konkurse „Lietuvos metų gaminys” apdovanojimams nominuotos 82 įmonės dešimtyje vertinimo grupių iš 15-os šalies ūkio šakų. Dviejų lygių ekspertų ir įvairias pramonės ir verslo šakas atstovaujanti komisija, apibendrinusi ekspertų išvadas, nusprendė skirti 71 aukso ir 11 sidabro medalių įmonių produkcijai ir paslaugoms. Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius ir Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis Vyriausybėje įmonių vadovams įteikė konkurso apdovanojimus.

AUKSO medaliu STATYBOS IR STATYBINIŲ MEDŽIAGŲ PRAMONĖS GRUPĖJE buvo apdovanota - AB „Klovainių skalda“ - Dolomito atsijų ir skaldos mišiniai - frakcijos: 0-22, 0-32, 0-45 ir 0-56 mmLPK nominacijos „Sėkmingai dirbanti įmonė 2013 m.“ komisija išnagrinėjusi pretendentų pasiektus 2013 m. gamybinius-prekybos ir ekonominius rodiklius, mažųjų įmonių grupėje, Laureato vardą suteikė UAB „Milsa“.

Lietuvos pramoninkų konfederacija jau eilę metų skelbia nominaciją „Sėkmingai dirbanti įmonė“.
Lietuvos Respublikos įmonės nominacijai vertinamos pagal patvirtintus nuostatus ir metodiką. Pretendentus vertina konfederacijos gen. direktoriaus patvirtinta komisija. Sąlyginai pretendentai į prizą skirstomi pagal įmonės dydžio grupes:
- mikro įmonė, kurioje dirba iki 10 darbuotojų;
- maža įmonė, kurioje dirba mažiau kaip 50 darbuotojų;
- vidutinė įmonė, kurioje dirba mažiau kaip 250 darbuotojų;
- didelė įmonė, kuri viršija vidutinei įmonei nustatytus rodiklius.
Vertinama gamybos-prekybos ir paslaugų apimtys, pelnas investicijos, eksportas, darbo našumas, vidutinis darbo užmokestis ir t.t.
Grįžti

Kontaktai

Elektrėnų g. 16, LT-51205 Kaunas
Tel./faksas: +370 37 352365
El. paštas: info@milsa.lt Plačiau
Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su milsa.lt slapukų politika. Daugiau informacijos