Atsinaujinusi Milsos įmonių grupėMilsos įmonių grupė, kurią sudaro UAB „Milsa“, AB „Klovainių skalda“, UAB „Granitinė skalda“ ir UAB „Granitas“, nuolatos tobulina kelią į kokybę. Tobulėti - reiškia įsiklausyti į klientų poreikius, pastabas ir pasiūlymus. Išanalizavę partnerių pasiūlymus, būsimą patogumą ir paprastumą klientui, mes siūlome dar greitesnį kelią į kokybę - visi dolomito ir granito skaldos pardavimai „vieno langelio“ principu. „Vieno langelio“ principas reiškia vieną kontaktinį asmenį iš UAB „Milsa“ visais dolomito ir granito skaldos tiekimo klausimais bet kurioje jūsų įmonės projekto ar gamybos vietoje. 
UAB „Milsa“ tampa Jūsų pagrindinis partneris skaldos tiekimo klausimais. Iki šiol plėtotas Jūsų bendradarbiavimas tiesiogiai su gamybinėmis įmonėmis AB „Klovainių skalda”, UAB „Granitinė skalda“ ir UAB „Granitas“, nuo 2018 m. sausio 1 d. bus tęsiamas su UAB „Milsa“. Gamybinės įmonės, kaip ir dabar, taip ir ateityje gamins kokybišką dolomito ir granito skaldą, o didmeninius skaldos pardavimus vykdys UAB „Milsa“.
Mes tikime, kad šis atsinaujinimas Milsos įmonių grupėje, dar labiau sustiprins abipusį bendradarbiavimą su klientais. Efektyvesnis pardavimų valdymas, optimalūs ir operatyvūs sprendimai leis pasiūlyti patogumą bei papildomas naudas jums. Milsos grupės vardu deklaruojame, kad kokybė bei patikimumas ir toliau visuomet išliks pagrindinė mūsų įmonių grupės vertybė.Atsinaujinusi UAB „Milsa“ prekybos skyriaus komanda suformuota iš Milsos grupės įmonėse prekybos/komercijos skyriuose dirbusių darbuotojų. Naująją komandą sudaro skaldos tiekimo ir prekybos ekspertai Ruslan Pilžis, Gintautas Kiela, Tomas Abukaitis, Danielius Šėža, Gediminas Rudzevičius, Rimvydas Valys, Darius Strumskys ir Linas Rudzevičius.
UAB „Milsa“ prekybos skyriaus komandai vadovaus naujasis UAB „Milsa“ komercijos direktorius Ruslan Pilžis. "Ruslanas į šią poziciją ateina su didele patirtimi, sukaupta dirbant UAB "Granitinė skalda" prekybos direktoriumi. Vertiname nuolatinį Ruslano tobulėjimą, kuris atsispindi jo darbinėje karjeroje - nuo darbo gamybiniuose procesuose iki UAB "Milsa" komercijos direktoriaus pareigų. Esu tikras, kad Ruslano gebėjimas suprasti tiek gamybinius, tiek prekybinius procesus leis pasiūlyti optimaliausius sprendimus klientams" - teigia UAB "Milsa" generalinis direktorius Mantas Makulavičius.
Pačiam Ruslanui tai yra naujas karjeros iššūkis. "Milsos grupės atsinaujinimas parodo norą tobulėti ir žengti pirmyn. Tam pasiruošusi ir naujoji komanda, kurią ypatingai vertinu dėl jos patikimumo bei profesionalumo. Atsiradusi galimybė vienam pardavimų vadovui tiesiogiai bendrauti su klientu, leidžia žinoti apie jo skirtingus poreikius priklausomai nuo vykdomos veiklos, geografijos ir t.t. Džiaugiuosi, kad galėsime pasiūlyti naudingiausius skaldos tiekimo sprendimus - tiek autotransportu, tiek geležinkeliu  skirtingose UAB "Milsa" prekybos aikštelėse - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Marijampolėje, Klovainiuose ir kitose vietovėse pagal poreikį" - džiaugėsi naujasis UAB "Milsa" komercijos direktorius Ruslan Pilžis. 

Grįžti

Kontaktai

Elektrėnų g. 16, LT-51205 Kaunas
Tel./faksas: +370 37 352365
El. paštas: info@milsa.lt Plačiau
Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su milsa.lt slapukų politika. Daugiau informacijos