Apie mus


UAB „Milsa“ įkurta 1991m. Pagrindinė veikla – didmeninė prekyba granito ir dolomito skalda bei nerūdinių medžiagų technologine įranga.
„Milsa“ įmonių grupė yra stambiausia granito skaldos gamintoja Lietuvoje ir yra pajėgi patiekti rinkai 1 mln. t granito skaldos bei 2 mln. t dolomito skaldos per metus. Tai galima pasiekti „Milsa“ įmonių grupei priklausančių AB „Klovainių skalda“, UAB „Granitas“, UAB „Granitinė skalda“ gamybinių pajėgumų dėka.
Įmonė turi ilgametę patirtį bendradarbiaudama su Ukrainos, Baltarusijos, Rusijos, Latvijos, Lenkijos, Vokietijos, Norvegijos, Švedijos partneriais. Bendradarbiavimas su užsienio partneriais leidžia Jums pateikti geriausius skaldos produkcijos ir technologinės įrangos sprendimus.
Nuo 2018 m. sausio 1 d. UAB „Milsa“ optimizavo Milsos įmonių grupės didmeninius skaldos pardavimus.  Grupės gamybinės įmonės 
AB „Klovainių skalda“, UAB „Granitas“, UAB „Granitinė skalda“, kaip ir dabar, taip ir ateityje gamins kokybišką dolomito ir granito skaldą, o didmeninius skaldos pardavimus vykdys UAB „Milsa“.
Mes tikime, kad efektyvesnis pardavimų valdymas, optimalūs ir operatyvūs sprendimai leis pasiūlyti patogumą bei papildomas naudas mūsų klientams. Milsos grupės vardu deklaruojame, kad kokybė bei patikimumas ir toliau visuomet išliks pagrindinė mūsų įmonių grupės vertybė.


 
Veikla

Bendrovė dalyvauja asociacijos “Lietuvos keliai” bei Statybos industrijos asociacijos veikloje ir glaudžiai bendradarbiauja su kelių, geležinkelių statybos įmonėmis bei betono ir gelžbetonio gamintojais, kuriems tiekia granito ir dolomito skaldą.
UAB “Milsa” kartu su kitomis kelių statybinių medžiagų įmonėmis (UAB “Granitas”UAB “Granitinė skalda”AB “Klovainių skalda”) yra įsteigusi skaldos gamintojų asociaciją “Milsa ir Ko”.
UAB “Milsa” apdovanota prizu „Gazelė 2015" sparčiai augančių bendrovių projekte. Taip pat Lietuvos pramoninkų konfederacija UAB „Milsa“ apdovanojo, kaip sėkmingai dirbančią įmonę.

 

UAB „Milsa“ yra oficialusis Lenkijos firmų „Progress“, "Mifama", "Mifamaroll“, "ZGG Bytom" atstovas Baltijos šalyse. Taip pat prekiaujama Čekijos įmonių trupinimo - rūšiavimo įrengimų atsarginėmis dalimis.

Kontaktai

Elektrėnų g. 16, LT-51205 Kaunas
Tel./faksas: +370 37 352365
El. paštas: info@milsa.lt Plačiau
Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su milsa.lt slapukų politika. Daugiau informacijos