Contacts

UAB MILSA

Elektrėnų g. 16, Kaunas
LT-51205, Lietuva
Įmonės kodas: 133088980
PVM kodas: LT330889811
A.s. LT417044060002842236
AB SEB bankas. Banko kodas 70440

Mus galite rasti: spauskite čia
Administracija
Tel. nr.: +370 37 352365
El. paštas: info@milsa.lt
 
Didmeninė prekyba granito ir dolomito skalda 
Tel. nr.: +370 37 457706 
El. paštas: prekyba@milsa.lt
 
Buhalterija
Tel. nr.: +370 37 352373
El. paštas: buhalterija@milsa.lt

Didmeninė prekyba granito ir dolomito skalda
 



Linas Rudzevičius
Pardavimų projektų vadovas
Mob. tel. +370 68650820
Tel. nr. +370 37 457706 
El. paštas: l.rudzevicius@milsa.lt



 


Darius Strumskys
Rytų regiono pardavimų vadovas
Mob. tel. +370 68777411
Tel. nr. +370 37 457706 
El. paštas: d.strumskys@milsa.lt





Gediminas Rudzevičius
Pirkimų ir eksporto vadovas
Mob. tel. +370 68658113
Tel. nr. +370 37 457706 
El. paštas: g.rudzevicius@milsa.lt


Prekyba technologine įranga



Viktoras Žilinas
Technikos direktorius
Mob. tel. +370 68788343
Tel. nr. +370 37 456530
El. paštas: technika@milsa.lt



Generalinis direktorius



Mantas Makulavičius
Mob. tel. +370 68650820
Tel. nr. +370 37 352365
El.paštas: m.makulavicius@milsa.lt                


Tomas Abukaitis
Pardavimų projektų vadovas
Mob. tel. +370 61647232
Tel. nr. +370 37 457706 
El. paštas: t.abukaitis@milsa.lt





Gintautas Kiela
Šiaurės ir vakarų regionų
pardavimų vadovas
Mob. tel. +370 61535955
Tel. nr. +370 37 457706 
El. paštas: g.kiela@milsa.lt




Ruslan Pilžis
Komercijos direktorius
Mob. tel. +370 68781732
Tel. nr. +370 37 457706 
El. paštas: r.pilzis@milsa.lt






Kipras Šukys
Technologinės įrangos produktų grupės vadovas
Mob. tel. +370 62639802
Tel. nr. +370 37 352041
El. paštas: k.sukys@milsa.lt
 


Danielius Šėža
Vidurio regiono pardavimų vadovas
Mob. tel. +370 68297196
Tel. nr. +370 37 457706 
El. paštas: d.seza@milsa.lt




Rimvydas Valys
Pervežimų geležinkeliais vadovas
Mob. tel. +370 61877849
Tel. nr. +370 37 457706 
El. paštas: r.valys@milsa.lt







 

Contacts

Elektrėnų str. 16, LT-51205 Kaunas
Phone./fax: +370 37 352365
E-mail: info@milsa.lt More